Lekarze Nowogard

lekarz Piotr Grybowski

Internista, Lekarz rodzinny

Praxis
72-200 Nowogard

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Wysłucha, dopyta i wytłumaczy. Jest uprzejmy i uśmiechnięty. Trafnie diagnozuje i podejmuje leczenie.
{'id': 11428, 'name': u'Nowogard'} Ortopeda
                                       dr n. med. Marcin Ferenc

dr n. med. Marcin Ferenc

gabinet lekarski
72-200 Nowogard

Świetny fachowiec, a właściwie artysta w swojej specjalności, jego umiejętności sprawiły, że będę znów chodzić. Cieszę się bardzo, że trafiłam na prawdziwego lekarza i bardzo sympatycznego faceta!!!
Opinia dodana przez: gogonek

lekarz Danuta Wiatrowicz-Więcek

72-200 Nowogard

Super lekarz. Dzięki pani doktor mam dwóch cudownych synów. Kiedy inni nie chcieli to pani Danusia nie odmówiła przyjęcia kogoś nawet poza swoimi godzinami pracy. Bardzo polecam. :-)
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Dariusz Larysz

Traumatolog, Ortopeda

72-200 Nowogard

Nie ma slow aby opisać dr Larysza. Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Pomogl i wyleczył moja mamę. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi.
Opinia dodana przez: marieta

lekarz Tomasz Rokicki

72-200 Nowogard

Wspaniały lekarz dzięki Panu doktorowi który poświęcił dużo czasu mi i wykrył dodatkowe schorzenia jestem dalej diagnozowana dziękuję bardzo i polecam super lekarz
Opinia dodana przez: Jolanta
Kilka razy bylam u Pana Syferta. Dwa razy usuwalam ósemki. Zero bólu. Profesjonalne podejście do sprawy. W czasie pandemii koronawirusa jako jedyny dentysta zgodził mi sie pomoc za to jestem bardzo wdzięczna. W sobote po południu specjalnie otworzył gabinet aby przyjac mnie z bolem zęba. Inni dentyści wogole nie odbierali telefonów albo poprostu mowili ze mam pecha i zostają tabletki na ból. Pan Syfert jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Urszula Czura

MEDEX SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE - Filia
Kościuszki 36
72-200 Nowogard

Pani Urszula nie jest godna polecenia. Potrafi olać człowieka w największy możliwy sposób. Byłam na wizycie u niej z gradówką na oku ale zanim się dostałam było mnóstwo komplikacji. Na wizycie nawet nie spojrzała na oko co więcej dostałam informację wcześniej że dostanę skierowanie do okulisty ale nie dostałam. Zwolnienia lekarskiego nie dostałam, a poinformowałam, że pracuje w kurzu i w zimnym pomieszczeniu. Kolejny raz mnie olała.
Bardzo dobra Pani Doktor której dziękuję.Dwa lata temu uratowała mi źycie zgłosiłam siê z bolem rąk a Pani Doktor nie zbagatelizowała tego i wykonała mi ekg i to był.....zawał i dzięki Niej udzielono mi szybkiej pomocy kardiologicznej.Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Bogusława

lekarz Małgorzata Polakowska

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Bardzo konkretna Pani doktor. Tłumaczy wszystko czarno na białym. Świetne podejście do pacjenta. Miła, uprzejma i kompetentna.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Agnieszka Kawcewicz

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy - Szpital
Wojska Polskiego 7
72-200 Nowogard

Byłam na wizycie w Medicusie nie mam zastrzeżeń. Diagnoza postawiona ,badanie wykonane Miła, sympatyczna
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Jarosław Kaczmarek

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SANUS" Spółka Cywilna
ulica Kośiuszki 36
72-200 Nowogard

Nie pomoże w niestandardowych chorobach, nie wykroczy poza wyuczone i uznane opisy, w tym nie będzie dociekał objawów i problemów więcej niż podał pacjent bo, cyt. "nie jestem śledczym" ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Edward Ciszewski

Wenerolog, Dermatolog

72-200 Nowogard

Tego lekarza nie mozna nazwac doktorem. Ludzie uciekajcie od niego z daleka. Jesli pojdziesz do niego na NFZ to nie dostaniesz zadnego skierowania na badane....bedziesz umeral a on ci powie ze badania sa nie potrzebne. To jest po prostu straszne.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Dorota Iglewska-Neumann

ulica Gryfitów 4/33
72-200 Nowogard

Tak jak wyżej opinia. Lekarka tragedia, wszystko szybko, wszystko chaotycznie, oby szybciej. Badania wykonywane w biegu, nie są dokładne. Szkła które mi zaleciła w ogóle nie zgadzały się z faktycznymi szkłami które potrzebowałem. Zatem szkoda czasu i nerwów na wizytę u tej Pani...

lekarz Wojciech Włodarczyk

NZOZ INTERMED
ulica Poniatowskiego 26A
72-200 Nowogard

Absolutnie nie polecam. Przede wszystkim ordynarne traktowanie pacjentów. Reszta nie da się nawet skomentować.

lekarz Bożena Salamon

72-200 Nowogard

Tragedia,doktor nie miła uważa się za Boga ,nic nie powie nie wytłumaczy aby tylko zbyć nie polecam byłam że skierowaniem do szpitala to poprostu chciała mnie zbyć ,gdy poprosiłam ja o odmowę stwierdziła że takiej nie dostanę ,w bardzo złym stanie zdrowia mam bardzo słabe wyniki ustaliła mi termin przyjęcia do szpitala za 4 mc szok i niedowierzenie będę musiała chyba prywatnie położyć się do szpitala
Opinia dodana przez: Marta
Lekarz nieuprzejmy, niekompetentny. Stan pacjenta ocenia wzrokowo, zamiast zbadać. Nie polecam kontaktu z Panem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Rida Yahfouf